Suavecito Firme Hold

Výrobce: Suavecito

Zvol variantu

DORUČENÍ ZA 60Kč!

Vrácení zboží do 30 dnů

Varianty produktů

461 Kč s DPH

Hodnocení produktu: 4.97/5 (32x)

Tvé hodnocení:

Extra silná pomáda udrží účes v ideálním stavu od rána do večera! Nádherná svěží vůně vydrží ve vlasech během celého dne. Rozpouští se ve vodě a umožňuje bezproblémové a rychlé vymytí. Ideální pro každé komplikované stajlovanie. Pomáda se silnou fixací a vysokým leskem. Vyrobeno v USA.Použití: do vysušených vlasů (nejlépe fénem) vetři malé množství pomády - dosáhneš vyšší objem účesu. Pokud použiješ do ručníkem vysušených, snadněji se učešeš, vlasy budou těžší, vhodné na klasický slick back.Videorecenzi najdeš na youtube a naši recenzi na blogu.

Extra silná pomáda udrží účes v ideálním stavu od rána do večera! Nádherná svěží vůně vydrží ve vlasech během celého dne. Rozpouští se ve vodě a umožňuje bezproblémové a rychlé vymytí. Ideální pro každé komplikované stajlovanie. Pomáda se silnou fixací a vysokým leskem. Vyrobeno v USA.

Použití: do vysušených vlasů (nejlépe fénem) vetři malé množství pomády - dosáhneš vyšší objem účesu. Pokud použiješ do ručníkem vysušených, snadněji se učešeš, vlasy budou těžší, vhodné na klasický slick back.

Videorecenzi najdeš na youtube a naši recenzi na blogu.

instagram: https://www.instagram.com/suavecitopomade/

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Více info