Suavecito Original

Výrobce: Suavecito

Zvol variantu

DORUČENÍ ZA 60Kč!

Vrácení zboží do 30 dnů

Varianty produktů

424 Kč s DPH

Hodnocení produktu: 4.78/5 (49x)

Tvé hodnocení:

Tato pomáda je vlajkovou lodí americké značky Suavecito. Její vůně je čerstvá, svěží. Když se po použití pomády projdeš mezi lidi, budou se ptát na tvou novou voňavku a příjemná vůně vydrží celý den :) Je to pomáda určena pro každodenní používání. Rozpustná ve vodě, zabezpečuje rychlé a bezproblémové vymytí. Pomáda má střední fixaci a vysoký lesk. Vyrobeno v USA.Použití: do vysušených vlasů (nejlépe fénem) vetři malé množství pomády. Pokud nebudeš pomádu utrácet jako klasický gel z drogerie, vydrží mnohem déle s mnohem lepším výsledkům. Stačí množství na 1 prst.Videorecenzi najdeš zde

Tato pomáda je vlajkovou lodí americké značky Suavecito. Její vůně je čerstvá, svěží. Když se po použití pomády projdeš mezi lidi, budou se ptát na tvou novou voňavku a příjemná vůně vydrží celý den :) Je to pomáda určena pro každodenní používání. Rozpustná ve vodě, zabezpečuje rychlé a bezproblémové vymytí. Pomáda má střední fixaci a vysoký lesk. Vyrobeno v USA.

Použití: do vysušených vlasů (nejlépe fénem) vetři malé množství pomády. Pokud nebudeš pomádu utrácet jako klasický gel z drogerie, vydrží mnohem déle s mnohem lepším výsledkem. Stačí množství na 1 prst.

 

instagram: https://www.instagram.com/suavecitopomade/

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Více info