Reuzel krém na holení

Výrobce: Reuzel

Zvol variantu

DORUČENÍ ZA 60Kč!

Vrácení zboží do 30 dnů

Varianty produktů

105 Kč s DPH

124 Kč s DPH Sleva 19 Kč

Hodnocení produktu: 5/5 (21x)

Tvé hodnocení:

Reuzel krém na holení vyzkoušíš jednou a už se ho nevzdáš. Vysoce koncentrovaná formule zmírňuje podráždění při holení, strojek nebo břitva při holení bude po tvé tváři doslova klouzat. Krém můžeš používat se štětkou na holení, ale i bez ní. Dokonale zjemní chlupy na obličeji a zaručí dokonalé oholení. Vyrobeno v USA.Složení: Water (Aqua), Stearic Acid, Glycerin, sorbitol, Potassium Hydroxide, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Cetyl Alcohol, Equisetum arvense Extract, Hamamelis Verginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Hydrolyzed Quinoa, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, tocopheryl Acetate, Urtica Dioica (Nette) Extract, stearyl Alcohol, Fragrance (Parfum), Hexyl Cinnamal, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Sorbic Acid.

Reuzel krém na holení vyzkoušíš jednou a už se ho nevzdáš. Vysoce koncentrovaná formule zmírňuje podráždění při holení, strojek nebo břitva při holení bude po tvé tváři doslova klouzat. Krém můžeš používat se štětkou na holení, ale i bez ní. Dokonale zjemní chlupy na obličeji a zaručí dokonalé oholení. Vyrobeno v USA.

Složení: Water (Aqua), Stearic Acid, Glycerin, sorbitol, Potassium Hydroxide, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Cetyl Alcohol, Equisetum arvense Extract, Hamamelis Verginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Hydrolyzed Quinoa, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, tocopheryl Acetate, Urtica Dioica (Nette) Extract, stearyl Alcohol, Fragrance (Parfum), Hexyl Cinnamal, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Sorbic Acid.

instagram: https://www.instagram.com/reuzel/

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Více info