Cpt. Fawcett Hair Elixir 100ml

NOVINKA

Výrobce: Captain Fawcett

Skladem Doručíme do: 20.10.2021

DORUČENÍ ZA 60Kč!

Vrácení zboží do 30 dnů

774 Kč s DPH

Hodnocení produktu: 4.43/5 (14x)

Tvé hodnocení:

Ve spolupráci s Harnaam Kaur - vousatí lady, přichází Captain Fawcett s elixírem na vlasy a vousy, který se stejně stává bestsellerem, jako jejich ostatní produkty. Obsahuje oleje ze sladkých mandlí, semena rajčata, arganu a brokolice, čímž vousy, vlasy a pokožku pod nimi intenzivně vyživuje. V elixíru ucítíš Laudanum, sladkou vanilku, cedr, pepř a zázvor. Zabalené v hnědé plastové lahvi s rozprašovačem. Objem 100ml. Vyrobeno v UK. Použití: do suchých nebo ručníkem vysušených vlasů (vousů) vmasíruj malé množství oleje a nech přirozeně vysušit. Používáním oleje se vyhneš tomu, aby tvé vlasy vypadaly mastné. Složení: Základní oleje: sladké mandle, semeno rajčata, argan, brokolicové semeno. Esenciální oleje: nové koření (Bay Rum), pepř, Laudanum, cedr, skořice vanilka, limeta. Alergeny: cinnamyl alkohol, cinnamyl aldehyd, citral, eugenol, limonen.

Ve spolupráci s Harnaam Kaur - vousatí lady, přichází Captain Fawcett s elixírem na vlasy a vousy, který se stejně stává bestsellerem, jako jejich ostatní produkty. Obsahuje oleje ze sladkých mandlí, semena rajčata, arganu a brokolice, čímž vousy, vlasy a pokožku pod nimi intenzivně vyživuje. V elixíru ucítíš Laudanum, sladkou vanilku, cedr, pepř a zázvor. Zabalené v hnědé plastové lahvi s rozprašovačem. Objem 100ml. Vyrobeno v UK.

Použití: do suchých nebo ručníkem vysušených vlasů (vousů) vmasíruj malé množství oleje a nech přirozeně vysušit. Používáním oleje se vyhneš tomu, aby tvé vlasy vypadaly mastné.

Složení:
Základní oleje: sladké mandle, semeno rajčata, argan, brokolicové semeno.
Esenciální oleje: nové koření (Bay Rum), pepř, Laudanum, cedr, skořice vanilka, limeta. Alergeny: cinnamyl alkohol, cinnamyl aldehyd, citral, eugenol, limonen.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Více info