Lucky Tiger vlasové tonikum 473ml

Výrobce: Lucky Tiger

Vyprodáno

NAD 1100 Kč DORUČENÍ ZDARMA

ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ!

474 Kč s DPH

Hodnocení produktu: 4.92/5 (12x)

Tvé hodnocení:

Populární vlasové tonikum s úžasnou old school vůní. Zesílí vlasy, pomáhá při zahuštění vlasů a používá se při jednoduchých účesech. Tonikum rovněž pomáhá zabíjet bakterie, které se tvoří na pokožce hlavy. Objem 473ml. Vyrobeno v USA. Může se používat denně. Tonikum je ideální použít do vlhkých vlasů, rozmsarívoať na hlavě a vysušit fénem do požadovaného účesu. Na tonikum je vhodné použít stylingový přípravek. Další způsob použití je do suchých vlasů vmasírovat tonikum, otřít ručníkem a znovu nanést trochu tonika, vysušit fénem do požadovaného účesu.

Populární vlasové tonikum s úžasnou old school vůní. Zesílí vlasy, pomáhá při zahuštění vlasů a používá se při jednoduchých účesech. Tonikum rovněž pomáhá zabíjet bakterie, které se tvoří na pokožce hlavy. Objem 473ml. Vyrobeno v USA.

Může se používat denně. Tonikum je ideální použít do vlhkých vlasů, rozmsarívoať na hlavě a vysušit fénem do požadovaného účesu. Na tonikum je vhodné použít stylingový přípravek. Další způsob použití je do suchých vlasů vmasírovat tonikum, otřít ručníkem a znovu nanést trochu tonika, vysušit fénem do požadovaného účesu.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Více info