The Brighton Beard Co. jasmín&citron

NOVINKA

Výrobce: The Brighton Beard Co.

Zvol variantu

DORUČENÍ ZA 60Kč!

Vrácení zboží do 30 dnů

Varianty produktů

349 Kč s DPH

Hodnocení produktu: 5/5 (4x)

Tvé hodnocení:

Balzám od luxusní značky The Brighton Beard Company je ručně vyráběn z těch nejlepších ingrediencí. Balzám s vůní jasmínu a citronu s lehkým držením a jemným leskem. Bambucké máslo přidává jemný lesk a jojobový olej dokonale navlhčuje vousy a pokožku pod ní. Vyrobeno v UK. Použití: Malé množství balzámu rozetři mezi prsty a vetři do vousů. Pak je uprav (nejlépe) hřebenem. Balzám určený pro denní použití. Složení: Vitellaria paradox (bambucké máslo), Cera Flava (včelí vosk), Simmondsia Chinensis (jojobový olej), esenciální oleje (citrón, jasmín, čajovník)

Balzám od luxusní značky The Brighton Beard Company je ručně vyráběn z těch nejlepších ingrediencí. Balzám s vůní jasmínu a citronu s lehkým držením a jemným leskem. Bambucké máslo přidává jemný lesk a jojobový olej dokonale navlhčuje vousy a pokožku pod ní. Vyrobeno v UK.

Použití: Malé množství balzámu rozetři mezi prsty a vetři do vousů. Pak je uprav (nejlépe) hřebenem. Balzám určený pro denní použití.

Složení: Vitellaria paradox (bambucké máslo), Cera Flava (včelí vosk), Simmondsia Chinensis (jojobový olej), esenciální oleje (citrón, jasmín, čajovník)

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Více info