Reuzel Green Medium Hold Grease

Výrobce: Reuzel

Zvol variantu

DORUČENÍ ZA 60Kč!

Vrácení zboží do 30 dnů

Varianty produktů

180 Kč s DPH

211 Kč s DPH Sleva 32 Kč

Hodnocení produktu: 4.67/5 (30x)

Tvé hodnocení:

Holandská pomáda na bázi včelího vosku a parafínového oleje. Určená na pevný styling. Neztvrdne a ve vlasech nevyschne, což umožní úpravu účesu kdykoliv. Pomáda má středně silný lesk. Voní jako zelené jablka. Vyrobeno v USA. Použití: Malé množství pomády zahrát v rukou, do vysušených vlasů (nejlépe fénem) vetři pomádu. Pokud nebudeš pomádu utrácet jako klasický gel z drogerie, vydrží mnohem déle s mnohem lepším výsledkům. Stačí množství na 1 prst. Pomáda se z vlasů těžko vymývá obyčejnými šampony. Videorecenzi najdeš zde Klíčové ingredience: včelí vosk - pomáhá udržet vlasy hydratované olej čajovníku - rozkládá nadbytečnou mastnotu vlasů

Holandská pomáda na bázi včelího vosku a parafínového oleje. Určená na pevný styling. Neztvrdne a ve vlasech nevyschne, což umožní úpravu účesu kdykoliv. Pomáda má středně silný lesk. Voní jako zelené jablka. Vyrobeno v USA.

Použití: Malé množství pomády zahrát v rukou, do vysušených vlasů (nejlépe fénem) vetři pomádu. Pokud nebudeš pomádu utrácet jako klasický gel z drogerie, vydrží mnohem déle s mnohem lepším výsledkům. Stačí množství na 1 prst. Pomáda se z vlasů těžko vymývá obyčejnými šampony.

Videorecenzi najdeš zde

Klíčové ingredience:
včelí vosk - pomáhá udržet vlasy hydratované
olej čajovníku - rozkládá nadbytečnou mastnotu vlasů

instagram: https://www.instagram.com/reuzel/

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Více info