Uppercut Deluxe Sea Salt 150ml

NOVINKA

Výrobce: Uppercut Deluxe

Vyprodáno

DORUČENÍ ZA 60Kč!

Vrácení zboží do 30 dnů

399 Kč s DPH

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Tvé hodnocení:

Uppercut Deluxe Salt Spray je fixační sprej na vlasy s obsahem mořské soli. Jeho Složení je speciálně přizpůsobeno potřebám přirozeného vzhled vlasů, kterým dodá potřebný objem a zvýrazní texturu účesu. Nejlepší efekt dosáhneš, když sprej používáš jako první krok celkové úpravy vlasů - čili ještě před pomádou.Použitím: před použitím sprej protřepe, čímž se aktivují minerály mořské soli. Produkt nastříkej z dostatečné vzdálenosti na mokré vlasy a pomocí fénu vytvoř požadovaný účes.Složení: Aqua, Alohol Denat, Magnesium Sulfate, PVP, Sodium Chloride, PEG-40, Hydrogeneted Castor Oil, Parfum, Coumarin, Limonene, Linalool, Phenoxyethanol, Cocamidopropyl betaline, Citric Acid.

Uppercut Deluxe Salt Spray je fixační sprej na vlasy s obsahem mořské soli. Jeho Složení je speciálně přizpůsobeno potřebám přirozeného vzhled vlasů, kterým dodá potřebný objem a zvýrazní texturu účesu. Nejlepší efekt dosáhneš, když sprej používáš jako první krok celkové úpravy vlasů - čili ještě před pomádou.

Použitím: před použitím sprej protřepe, čímž se aktivují minerály mořské soli. Produkt nastříkej z dostatečné vzdálenosti na mokré vlasy a pomocí fénu vytvoř požadovaný účes.

Složení: Aqua, Alohol Denat, Magnesium Sulfate, PVP, Sodium Chloride, PEG-40, Hydrogeneted Castor Oil, Parfum, Coumarin, Limonene, Linalool, Phenoxyethanol, Cocamidopropyl betaline, Citric Acid.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Více info