Slick Gorilla Box 48ks

NOVINKA

Výrobce: Slick Gorilla

Vyprodáno

DORUČENÍ ZA 60Kč!

Vrácení zboží do 30 dnů

10749 Kč s DPH

Hodnocení produktu: 4.75/5 (4x)

Tvé hodnocení:

Krabice produktů Slick Gorilla. Pudr na vlasy značky dá tvým vlasům neviditelnou fixaci, přirozený vzhled a objem. Pokud nerad používáš pomády nebo krémy na vlasy a chceš dát svému účesu tvar, pudr je pro tebe ta správná volba. Vhodné do Barbershop - oproti koupi po 1ks ušetříš více než 170eur.Použití: nasyp malé množství pudru do dlaně a použij do suchých vlasů (ideálně vysušené fénem) nebo použij pudr přímo do vlasů. Pořádně pudr "rozmasíruj", aby se dostal všude kde potřebuješ. Při použití se vyhni kontaktu pudru s očima!

Krabice produktů Slick Gorilla. Pudr na vlasy značky dá tvým vlasům neviditelnou fixaci, přirozený vzhled a objem. Pokud nerad používáš pomády nebo krémy na vlasy a chceš dát svému účesu tvar, pudr je pro tebe ta správná volba. Vhodné do Barbershop - oproti koupi po 1ks ušetříš více než 4100Kč.

Použití: nasyp malé množství pudru do dlaně a použij do suchých vlasů (ideálně vysušené fénem) nebo použij pudr přímo do vlasů. Pořádně pudr "rozmasíruj", aby se dostal všude kde potřebuješ. Při použití se vyhni kontaktu pudru s očima!

instagram: https://www.instagram.com/slickgorilla/

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Více info